Ceník


Ergoline Sunrise 6200
1min/24Kč

Elegantní, designové solárium čeká právě na Vás. 🙂


Tato řáda solária vyvyšuje opalování na další úroveň! Dva ohromující návrhy s LED osvětlením dodávají barvu hned od prvního pohledu. Zářivě osvětlený interiér zve zákazníky na úžasný zážitek.. 3D zvuk s Bluetooth ® promění Sunrise v taneční parket a zbrusu nový Surround Cooling Plus zaručuje osvěžující vánek od hlavy až k patě. Vše s dotykem tlačítka na skleněném panelu easy-to-use Smart Control. Vysoký výkon Beauty light LEDs zajistí dokonalé všestranné opálení.

Východ slunce – Vaše perfektní volba vstoje!

Ergoline Advantage 400
1min/17Kč

Bohatá opalovací síla s přesvědčivým prostorem kombinovaným s mnoha funkcemi činí Ergoline Advantage 400. Fascinující design a podsvícení s motivem životního stylu přinášejí obzvláště působivý vzhled.
Špičkový model řady Advantage zapůsobí svým množstvím detailů a přesvědčivým prostorem ve své třídě.


Ergoline Evolution 500
1min/20Kč

Dostanete nejen rovnoměrně opálenou kůži, ale také budete těžit z mnoha doplňků během slunění. Díky pokročilému systému obličejových reflektorů a nových technologií Vám už nikdy nebude horko! Kromě toho může ventilace (tělo a obličej) fungovat také při plné rychlosti. Určíte, co potřebujete: jemný větřík nebo další proudění vzduchu! Dalším příkladem je Aqua Fresh: můžete si vybrat, zda chcete aktivovat vitalizující nebo relaxační chladicí mlhy. Součástí je též Aroma aplikace, která neutralizuje charakteristický UV zápach.